سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وافل سازماهی دهن باز

 

وافل سازماهی دهن باز

 

وافل ساز ماهی، یک محصول ویژه و تاپ که تنها تولید کننده این وافل ساز در ایران گروه تولیدی EHC    می باشد.

تاریخچه

وافل ساز ماهی دهن باز ریشه ای ژاپنی داشته و اصولا در ژاپن با تک های گوشت ماهی و سایر گوشت ها سرو می شود البته نمی توان گفت که دقیقا این محصول توسط چه کسی اختراع شده است چرا که در هیچ منعبی موجود نیست.

 

همانطور که گفته شد گروه تولیدی EHC تنها تولید کننده وافل ساز ماهی دهن باز در ایران می باشد و این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت خدمت شما عرضه می نماید.

کیفیت برای گروه تولیدی EHC بسیار مهم بوده و رضایت مشتری اولین و بزرگترن هدف این مجموعه است.

 در ادامه این محصول را به طور کامل معرفی می نماییم.

·       ظاهر

وافل ساز ماهی دهن باز گروه تولیدی EHC ظاهری متفاوت و شیکی داشته و از ظاهر سرد و دست و پاگیر محصولات مشابه تبعیت نمی کند و همین ظاهر ساده سبب شده است که کاربری این محصول بسیار روان و راحت باشد.

·       وزن و ابعاد

این محصول تنها 14 کیلوگرم وزن دارد و ابعاد آن نیز 450*405*225 می باشد که این وزن و ابعاد سبب شده است که شما مشکل فضای کاری برای این محصول نداشته باشید.

·       صفحه

صفحه محصول وافل ساز ماهی دهن باز از آلومینیوم آلیاژی ساخته شده است و می توان گفت که برای ساخت صفحه این محصول ظرافت زیادی به کار رفته است.

از دیگر نکات مثبت صفحه دستگاه وافل ساز ماهی دهن باز سه خانه می توان به وجود سه ماهی در یک صفحه اشاره نمود مسئله ای که سبب می شود تا شما بتوانید در مدت زمانی کوتاه به مشتریان خود خدمات ارائه دهید که این موضوع شما نیز جنبه مثبت دارد.

صفحه محصول وافل ساز ماهی دهن باز دارای پوشش تفلونی بوده واین پوشش نیز با بهترین متریال موجود در جهان( تفلون سوییسی ) می باشد که کیفیت فوق العاده ای دارد.

·       بدنه

بدنه این محصول از استیل 304 ساخته شده است، فلزی که برای امر پخت و پز عالی است البته مسئله ای که باعث جذابیت و زیبایی این محصول شده است طراحی بی نظیر و خاص بدنه آن است.

·       پخت و پز

کیفیت وافل های تهیه شده از این دستگاه به سه عضو اصلی این دستگاه وابسته است سه عضوی که وجودشان باعث کیفیت و بافت فوق العاده وافل های تهیه شده از این محصول شده است که این اعضا شامل: صفحه، المنت و ترموستات می باشد.

·       المنت

بر خلاف محصولات بی کیفیت مشابه محصول وافل ساز ماهی دهن باز دارای المنت صفحه ای می باشد.

این نوع المنت ها بسیار پر قدرت بوده و دارای کیفیت و طول عمر بسیار زیادی است و می تواند حرارت را به صورت یک نواخت به صفحات وافل ساز ماهی دهن باز منتقل نماید.

·       ترموستات

وافل ساز ماهی دهن باز دهن باز تولید شده توسط گروه تولیدی EHC دارای بهترین و با کیفیت ترین ترموستات موجود در بازار بوده که باعث کاربری و پخت بهتر شده است.

شما می توانید میزان حرارت صفحات این محصول را از 50 تا 300 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید و با چراغ سیگنال موجود بر روی دستگاه از رسیدن حرارت صفحات به میزان دلخواه خود آگاه شوید.

·       مدت زمان پخت

مدت زمان پخت یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان مشاغل مربوطه است چرا که تاخیر در سفارش مشتری باعث عدم رضایت مشتری خواهد و این موضوع در دراز مدت به کسب و کار آسیب خواهد زد.

اما وافل ساز ماهی دهن باز گروه تولیدی EHC این گونه مشکلات را به همراه ندارد که این موضوع نیز به دو عضو این دستگاه یعنی تایمر و ترموستات آن است.

این دو عضو با یکدیگر رابطه معکوس داشته یعنی هر چقدر دما توسط ترموستات بالاتر برود زمان پخت کمتر خواهد بود.

 

·       خدمات پس از فروش

همانطور که گفته شد گروه تولیدی EHC هدفی بزرگ دارد که آن نیز رضایت مندی مشتری است.

تمامی محصولات گروه تولیدی EHC دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.